OM OSS

Velkommen til oss i NCP Verktøy.
Litt om oss. Vi er ett godt spleiset team med ute-selgere, butikk og adminstrasjon på samme plass.
Målet vårt er å være så hjelpsomme med våre kunder som vi bare kan!
I vår butikk på Forus-sletta kan dere besøke oss og se vår rikholdige butikk.
Vi er i dag 8  ansatte der vi har 3 ute-selgere så nøl ikke ta kontakt:-)

Arnfinn Pedersen
Dgl.Leder /Salg bygg&annlegg.
Mob.906 13 558
arnfinn07@gmail.com

Dag Frode Pedersen 
Innkjøp/ordremottak
Mob.919 15 888
frode@ncpverktoy.no

Rune Riska
Salg/Verneutstyr/arb.klær
Mob.922 50 554
rune.riska@ncpverktoy.no

Jan Erik Aukland
Ordre/butikk
Mob.471 47 140
Jan.erik@ncpverktoy.no

Henning Osberg
Ordre/butikk
Mob.483 19 292
henning@ncpverktoy.no

Arnt-Ove Osaland
Salg/bygg &anlegg
Mob.483 14 848
arnt-ove@ncpverktoy.no

siteheader