OM OSS

Velkommen til oss i NCP Verktøy.
Litt om oss. Vi er ett godt spleiset team med ute-selgere, butikk og adminstrasjon på samme plass.
Målet vårt er å være så hjelpsomme med våre kunder som vi bare kan!
I vår butikk på Forus-letta kan dere besøke oss og se vår rikholdige butikk.
Vi er i dag 12 ansatte der vi har 5 ute-selgere så nøl ikke ta kontakt:-)
       arnfinn2014                     Bilde3                           geir knutsen
Arnfinn Pedersen                    Karl Olav Vathne                          Geir Knutsen
     Dgl.Leder /Salg bygg&annlegg.                Salg/Bygg&anlegg               Salg/bygg/Varemottak
  Mob.906 13 558                        Mob.911 07 753                            Mob.483 28 488
   arnfinn@ncpverktoy.no                karl.olav.vathne@lyse.net                geir@ncpverktoy.no
Bilde5                            Bilde4                            arntovenynynyn
Dag Frode Pedersen S.               Henning Osberg                               Arnt-Ove Osaland
     Innkjøp/ordre                                  Ordre/butikk                                    Salg/bygg &anlegg
   Mob.919 15 888                             Mob.483 19 292                                Mob.483 14 848
    frode@ncpverktoy.no                   henning@ncpverktoy.no                   arnt-ove@ncpverktoy.no
                                               jan erik                                 Telefon                                                       

                         Jan Erik Aukland                          Karin Stangeland                                 

                  Butikk/salg                         Økonomi/fakturaspørsmål

 Mob.471 47 140                               Mob.469 71 110

jan.erik@ncpverktoy.no                        karin@ncpverktoy.no

 siteheader